Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Şeflerimizin geleneksel tarifleri özel püf noktalarıyla birleştirerek hazırladığı; şifa kaynağı leziz çorbalar ve kemik suları sizler için Düvee ürünleri arasında yerini aldı. Taptaze sebzeler, kaliteli malzemeler ve Düvee Çiftliği'nde yetişen danalarımızın en lezzetli bölgelerinden elde edilen etler harmanlanarak; hiçbir katkı maddesi ve koruyucu eklenmeden pişiriliyor; sağlıklı cam kavanozlarda saklanıyor. Siparişiniz üzerine hızlıca adresinize teslim etmek için yola çıkıyor.

 

Düvee Çiftliği'nde yetişen danalarımızın işkembesinden elde ettiğimiz etlere, hiçbir katkı maddesi ve koruyucu eklemeden; geleneksel tarifte bulunan sarımsak, limon, yumurta, karabiber, pul biber, tereyağı, sirke, tuz, un ve suyun eklenmesiyle hazırladığımız 7DüveeL İşkembe Çorbası; gerçek bir sağlık ve lezzet deposudur. Annelerimizin tarifini Tütsü şeflerinin özel teknikleriyle buluşturduğumuz bu lezzetli çorba; bağışıklık sistemini korumasının yanı sıra, kemik ve iskelet yapısını destekler. Özellikle kış mevsiminde hastalıklara karşı doğal bir savunma kaynağıdır. Lezzeti tartışmasız olan bu tarifi, mikrodalga fırında ya da tencerede ısıttıktan sonra servise sunabileceğiniz şekilde özenle hazırlayarak sofranıza kadar getiriyoruz. 7DüveeL İşkembe Çorbası480 ml'lik kavanozda tek seferlik ya da 6'lı set olarak satın alabilirsiniz.

 

Taze sebzelerden gelen lezzet ve sağlığı kucakladık, 7DüveeL Sebze Çorbası hazırladık. Annelerimizin şifa olsun diye hazırladığı, lezzetine doyulmaz o nefis tarifi  hazırlamak için soğan, taze fasulye, taze havuç, taze patates, taze kabak, ıspanak, taze pırasa, taze kapya biberi, süt ve baharatlarla birleştirdik, kaynattık. Mikrodalga fırın ya da tencerede afiyetle tüketmeniz için, hiçbir katkı maddesi ve koruyucu eklemeden sizler için cam kavanozlarda paketledik.

 

Tütsü şeflerinin sizler için hazırladığı 7DüveeL Pöç Çorbası, içerdiği ilik ve kemik suyu ile özellikle iskelet sistemine ve kemiklere olan yararının yanı sıra, harika bir lezzete sahiptir. Düvee Çiftliği’nde yetişen danaların kuyruğuna yakın olan ve "pöç" adı verilen et ile; soğan, kereviz sapı, limon, sarımsak, karbonat ve terbiyesinde kullandığımız yoğurt, yumurta, un, suyun şifalı karışımından yapılır. Hiçbir katkı maddesi ya da koruyucu eklenmeden, cam kavanozlarda yüksek sıcaklıkta sterilize edilerek paketlenir. 7DüveeL Pöç Çorbasını mikrodalga fırında ya da tencerede ısıtarak hızlıca servise hazır hale getirebilirsiniz.

 

Tütsü şeflerinin lezzetli elleri ve özel tarifleriyle pişirildiği 7DüveeL Kelle Paça Çorbası mutlaka denemenizi öneririz. Çok sevilen bu çorbamız özenle hazırlanmış kelle ve yanak etlerinin, kolajen deposu dana paça ile harmanlanıp, restoranımız Tütsü'nün özel tarifi ile terbiye edilmesiyle hazırlanmıştır. Hiçbir katkı maddesi, koruyucu ya da tatlandırıcı eklemeden, yüksek ısıda sterilize edilmiş ve cam kavanozlarda paketlenmiştir. Doğal antioksidan ve bağışıklık kaynağı 7DüveeL Kelle Paça Çorbasını, güneş görmeyen bir noktada oda sıcaklığında son kullanma tarihine kadar saklayabilirsiniz. Çorbanızı 480 ml'lik kavanozda tek seferlik ya da 6'lı set olarak satın alabilirsiniz.

 

Düvee Çiftliği'nde yetişen danalarımızın; iikli kaval kemiklerinden ve iyice temizlenen paça ile üretilen 7DüveeL İlik ve Paça Suyu, micromash adı verilen; 2 kez çektirilip 24 saatte kısık ateşte pişirilerek hazırlanan teknikle elde edilir. Bu aşama sonrasında, mikserle çekilerek tüm parçaların minik hale geldiği ve kolajen miktarını artıran, homojen bir yapı elde ederek içimini ve tariflerdeki kullanımını kolaylaştırırız. Doğal şifa kaynağı karışımımızı çorbalarınızda güvenle kullanabilirsiniz. 7DüveeL İlik ve Paça Suyunu 480 ml'lik kavanozda tek seferlik ya da 6'lı set olarak satın alabilirsiniz.

 

7DüveeL Fırınlanmış Kemik İlik Suyu; hem tariflerinizde hem de çocuklarınıza hazırlayacağınız çorbalarda kullanmak üzere; Düvee Çiftliği'nde yetişen danaların kaval bölgesinden elde edilerek; micromash adını verdiğimiz özel teknikle, tüm parçaların minik hale geldiği özel teknikle hazırlanır. Sebzeler ve tat verici baharatlarla pişirilerek; yüksek sıcaklıkta sterilize edilen cam kavanozlarda saklanır.

 

Sizler için hazırladığımız şifa suları ve çorbaların pişirme ve saklama aşamalarının hiçbirinde koruyucu, tat ve kıvam arttırıcı katkı maddesi ya da renklendirici kullanmıyoruz. Kendi evinizin mutfağında kullanacağınız baharatlar ve geleneksel terbiye yöntemi ile hazırlıyoruz. Ürünlerimizi; güneş almayan bir noktada oda sıcaklığında son kullanım tarihine kadar güvenle muhafaza edebilirsiniz. Derin dondurucuda da saklayabileceğimiz ürünleri; bu saklama yöntemini seçtiğiniz takdirde mutlaka bir derin dondurucu kabına almanızı, cam kavanozlar ile dondurucuya atmamanızı öneririz.

Ürünlerimizi denemek için düvee.com.tr ya da iOS ve Android cihazınıza indireceğiniz düvee uygulamasından hızlıca sipariş verebilirsiniz.

 

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.