doner-yaprak.gif (115 KB) doner34.gif (103 KB)
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Türk Mutfağının vazgeçilmez yemeklerinden döner, şimdi Düvee kalitesi ve lezzetiyle %100 Dana etinden, katkısız ve koruyucusuz olarak en doğal haliyle evinize geliyor. Uzman kasaplarımızın, süt ve baharatlarla marine ettikleri ve özel kesim teknikleriyle hazırladıkları dönerlerimizin paketini açan ilk siz olursunuz. Sadece 2 dakikada ısıtıp hazırlayabileceğiniz Düvee Döneri, dilerseniz ekmek arası ya da dürüm yaparak gerçek bir İstanbul sokak lezzeti elde edebilir, dilerseniz de pide üzerinde servis ederek zengin bir porsiyon hazırlayabilirsiniz. Düvee Dönerin yanına Düvee Mutfak’tan satın alacağınız doğal yoğurdun üzerine domates sos ve kızgın tereyağı gezdirerek kendi mutfağınızda kısa sürede, İskender hazırlayabilirsiniz. İstanbul'un en iyi dönercilerindeki lezzeti aratmayacak bir döner deneyimine evinizde ulaşmak için sadece tavada veya mikrodalga fırında ısıtmanız yeterli olacak.

Döner

Türk Mutfağı’nın en sevilen lezzeti, çocuk menülerinin vazgeçilmezi döner; en doğal ve en leziz haliyle Düvee’de! Özellikle evde iskender yapımı için, tariflerinize lezzet katacak bir seçenek!

Düvee Döneri hazırlarken, Düvee Çiftliği’nde yetişen hayvanlarımızın döş, kaburga ve kol bölgelerinden hazırladığımız etleri kıyma haline getiriyor; süt ve baharatlar ile marine ederek yumuşacık olana kadar bekletiyoruz. Son teknoloji tesisimizde döner ustalarımızın becerisi ile özenle pişiriyor ve incecik dilimliyoruz.

Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu eklemeden hazırladığımız dönerimizi, mikrodalgada ya da paketi açıp tavada ısıtarak afiyetle tüketebilirsiniz.

Düvee Döner ile kısa sürede lezzetli bir yemek hazırlamak için ister porsiyon olarak, ister pilav üstü servis edebilir, isterseniz de dürüm yaparak evinizde leziz bir menü hazırlayabilirsiniz.

Yaprak Döner

Özel kesim tekniği sayesinde "Yaprak Döner" adını alan ve küçük büyük herkes tarafından çok sevilen bu lezzet, şimdi ısıtıp 2 dakikada servis etmek üzere Düvee ile sofralarınızda. Dananın but bölgesinden, ağırlıkla tranç etini yaprak inceliğinde açıyoruz. Süt ve baharat ile, iki gün marine ederek yumuşacık hale getiriyoruz. Düvee Yaprak Döner’i tek tek şişlere dizerek özenle pişiriyor ve hiçbir katkı maddesi eklemeden paketliyoruz.

Düvee Yaprak Döneri dilerseniz yağ eklemeye gerek duymadan tavada, dilerseniz de mikrodalga fırında ısıtarak afiyetle tüketebilir, dilerseniz pide üzerinde yanında Düvee Mutfak’ın leziz doğal yoğurtlarıyla birlikte servis edebilirsiniz.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.