%10 indirimli
Kimbo

Nespresso İntenso Kapsül Kahve 10*55g

Fiyat
:
60,00 TL
İndirimli Fiyat
:
54,00 TL
%10indirimli
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Özellikleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Kapsül kahve, kahve çekirdeklerinin bir takım özel işlemlerden geçirilmesi ile üretilir. Üretilen bu ürünler, adından da anlaşılacağı gibi bir kapsülün içine yerleştirilir ve hazırlanmaya hazır hale getirilir. İşte söz konusu kahve çeşidinin en özel seçeneklerinden birisinin Kimbo Intenso Nespresso kapsül kahve olduğunu söylemek, kesinlikle yanlış olmaz. Söz konusu kahve, dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırlanır. Ekvatoral bölgede yer alan Brezilya ve bazı Asya ülkelerinden gelen kahve çekirdeklerinin en kaliteli olanları seçilir. Daha sonra bunlar kapsül kahveler için özel bir takım öğütme ve benzer işlemlerde geçer. En sonunda ise bizlere bu şekilde sunulur.

    Kapsül kahve çeşitleri, hazırlanması son derece kolay olması ile dikkat çeker. Fakat bunun için özel bir makineye ihtiyaç vardır. Bu makine sayesinde Kimbo Intenso Nespresso kapsül kahve sadece birkaç dakika içinde hazırlanır. Böylece dünyanın en güzel çikolata notalı kahve aromasını tatmak için ciddi bir uğraş içine girmeniz gerekmez. Ayrıca bunun için zaman kaybı da yaşamazsınız. Bu bakımdan size önemli bir kolaylık sağlayacağının bilinmesi gerekir.

    Kimbo Intenso Nespresso kapsül kahve, dünyanın en kaliteli kahve üreticilerinden birisi olarak kabul edilen, İtalyan Kimbo tarafından üretilir ve sizlere sunulur. Koyu kavrulan Arabica ve Robusta çekirdeklerinden üretilen bu ürün, zengin ve yoğun aroması ile dikkat çeker. Sadece kokusu dahi insanları kendisine hayran bırakır. Bu özelliklerinden dolayı her geçen daha fazla tercih edilen bir ürün olmayı başarmıştır

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.