Garanti ve İade Koşulları

Ürün Teslimat Bildirimlerimiz ve Şartlarımız
  • Düvee Soğuk Zincir teslimat ile verdiğiniz siparişler için; seçtiğiniz günün sabahında bildirmiş olduğunuz telefon numaranıza tahmini teslimat aralığınızı bildiren bir SMS ve araç takip linki gönderilir. Bu linkten teslimat aracımızın konumunu ve teslimatı yapacak arkadaşımızın iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.
  • Teslimat ve satış ekibimiz teslimatınızın sağlıklı gerçekleşmesi için bazı durumlarda sizinle iletişime geçebilirler.
  • Araçlarımızın konumları ve soğuk kargo bölümü sıcaklıkları anlık olarak uydudan takip edilmektedir.
  • Siparişiniz sırasında belitilen adres aynı zamanda teslimat adresi olarak kabul edilecek ve bu adrese teslimat yapılacaktır.
  • Adres, telefon ve diğer bilgilerin tarafımıza eksik verilmesinden dolayı olabilecek teslimat gecikmelerinden duvee.com.tr sorumlu tutulamaz.
  • Teslimat sırasında paketleri lütfen kontrol ediniz. Eğer eksik, hatalı veya açık paket tespit ederseniz ürünü teslim almayınız. Ürünün teslim alınması gerekli kontrollerin tüketici tarafından yapıldığı kabul edilmektedir.

İade Kurallarımız :

Satın aldığınız ürün soğuk zincirde muhafaza edilmesi gereken bir üründür. Ürünün paketinin açılmaması ve soğuk zincir şartlarının korunması şartı ile ürünü 3 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Sipariş İptal Etmek :

Siparişinizin iptali için  info@duvee.com.tr e-posta adresimize sipariş/işlem numaranız ile birlikte e-posta gönderin.
Veya telefonla ulaşın. Siparişiniz kargo aşamasına gelmemiş ise siparişiniz iptal edilecektir. Ödemiş olduğunuz ücret kredi kartı hesabınıza iade edilecektir. Kredi kartına iade süreci tarafımızdan başlatıldıktan sonra bankanın ücreti hesabınıza aktarma süresi ortalama 1 haftadır.
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.