Garanti ve İade Koşulları

Ürün Teslimat Bildirimlerimiz ve Şartlarımız
  • Düvee mecbur kalmadıkça ve müşteri başka bir şekilde teslimat istemediği sürece kendi personeli ve kendi teslimat aracı ile teslim edecektir.
  • Teslimatlar İstanbul sınırları içinde ve olası diğer illerde maksimum 5 işgününü geçmeyecektir.
  • Siparişiniz sırasında belitilen adres aynı zamanda teslimat adresi olarak kabul edilecek ve bu adrese teslimat yapılacaktır.
  • Tatil günlerinde verilen siparişler , tatil günün bitiminden sonraki ilk gün sipariş verilmiş olarak değerlendirilecektir.
  • Adres, Telefon ve diğer bilgilerin tarafımıza eksik verilmesinden dolayı olabilecek teslimat gecikmelerinden duvee.com.tr sorumlu tutulamaz.
  • Teslimat sırasında paketleri lütfen kontrol ediniz. Eğer eksik veya hatalı veya açık paket tespit ederseniz ürünü teslim almayınız. Ürünün teslim alınması gerekli kontrollerin tüketici tarafından yapıldığı kabul edilmektedir.

İade Kurallarımız :

Satın aldığınız ürün soğuk zincirde muhafaza edilmesi gereken bir üründür. Ürünün paketinin açılmaması ve soğuk zincirde tutulması şartı ve geriye gönderilmesi şartı ile ürünü 3 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Sipariş İptal Etmek :

Siparişinizin iptali için  info@duvee.com.tr e-posta adresimize sipariş/işlem numaranız ile birlikte e-posta gönderin.
Veya telefonla ulaşın. Siparişiniz kargo aşamısına gelmemiş ise siparişiniz iptal edilecektir. Ödemiş olduğunuz ücret kredi kartı hesabınıza iade edilecektir. Tarafımızdan kredi kartınıza iade edildikten sonra hesabınıza geçmesi için süre bankaların insiyatifinde bir süre olduğunu unutmayınız.
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.