Ege Orman Vakfı

Gemlik Sele Zeytin Doğal Fermente (750g)

Fiyat
:
41,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 •  

  GEMLİK SELE ZEYTİN DOĞAL FERMENTE (750 g)

  Ege Orman Vakfı zeytinliğinden elde edilen zeytinlerden üretilmiştir.


  Ürünün doğal özelliği nedeni ile ambalajı açtığınızda zeytinler kahverengi olabilir. Hava ile temas ettiğinde kararacaktır. 

  Tip No: 1

  Üretici: Egeorman Zeytin ve Zeytinyağları Tic. A.Ş.  Enerji ve Besin Ögeleri (100g)


  Enerji: 180 kcal - 740 KJ
  Doymuş Yağ Asitleri: 1,7g
  Yağlar: 20g
  Protein: 1,67g
  Tuz: 8g


  Saklama Koşulları 


  Serin ve kuru ortamda muhafaza ediniz.

  Alacağınız ürünler gelecek kuşaklara orman olsun!

  Ege Orman Vakfı’nın ürünlerinden alarak yeni orman alanlarının oluşturulmasına ve doğa konusundaki farkındalıkların artmasına destek vermiş olacaksınız.

  1995 yılında orman alanlarının artırılması ve korunmasına yönelik çalışmalar yapmak amacıyla kurulan Ege Orman Vakfı; orman alanlarının verimli şekilde kullanılarak sürdürülebilirliğinin sağlanması, orman yangınları, arazi bozulumu, çölleşme, sel havzası iyileştirme, iklim değişikliği, biyo - çeşitliliğin korunması, kırsal kalkınma, düşük karbon salımı teknolojilerinin adaptasyonu, yenilenebilir enerji ve enerji verimliliğinin yaygınlaştırılması için projeler, uygulamalar ve eğitimler ile kamu farkındalığının arttırılması için çalışmaktadır.

  Kamu yararına çalışan statüye sahip vakıf; doğasever kişi ve kuruluşların destekleri ile bugüne kadar 65 bin dekarlık alanda 10 milyona yakın fidanı toprakla buluşturmuş olup, ormanlaştırma projelerinin yanında fıstık çamı, zeytin ve sakız ağacı plantasyonları da bulunmaktadır.

  2002 yılında, İzmir - Menderes - Oğlananası beldesinde, 900 dekarlık alanda 30.000 fidan dikilerek, Türkiye’nin en büyük zeytin plantasyon sahası olarak kurulan zeytinlikte damlama sulama sistemi ile su verimli kullanılmakta, ihtiyaç duyulan enerji yine vakfa ait güneş enerjisi santralinden karşılanmaktadır.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.