Madalı Keçi Çiftliği

Keçi Krem Peyniri (300g)

Fiyat
:
32,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • %100 Keçi Madalı Krem Peyniri 

  Temel özellikler:
  Madalı' nın her ürünü gibi %100 keçi sütünden üretilen, şirden mayalı, hiçbir katkı ve koruyucu içermeyen, sürülebilen krem peyniridir. Muadillerinin aksine eritme tuzu içermemektedir. Tam da bu sebeple kimyasal kullanmadan sürülebilir kıvama getirmek için araştırma çalışmalarını yaptığımız Keçi Krem Peynirimizi tüketicilerimize 1.5 yıllık uğraş sonunda sunabildik. 

  Tüketim önerisi nedir?

  Hem küçüklere hem büyüklere hitap eden bu peyniri kahvaltılarda ekmeklerin sıcacık ekmeklerin üzerinde, sağlıklı ara öğünlerde ya da pizzaların üzerinde severek tüketeceksiniz.


  Ürün nasıl saklanmalı?

  Ürünlerimizi yaparken sütün yağını almamaktayız ve bu sebeple 2 adet koruyucumuz mevcut. Birincisi bahsi geçen yağ, ikincisi ise tuz. Bu sebeple ürünler satin alındıktan sonra uzun süreler dışarıda bırakılmamalıdır. Ürünlerimizin hepsi buzdolabında +4°C' de saklanmalıdır. Ürünümüzün SKT' si doğru saklama koşullarında 1 aydır. 


  Hikayemiz:

  Çiftliğimiz, Beyşehir Gölü üzerinde yaşam olan tek ada, Mada Adası’ ndan adını almaktadır. Ada aynı zamanda ülkemizde tatlı su üzerinde tek yaşam olan ada olarak da öne çıkmaktadır.

  Tamamen kendi hayvanlarımızdan aldığımız sütü işlediğimiz mandıramızda kendi yemeyeceğimiz hiçbir ürünü üretmeyeceğiz fikriyle yola çıktık. Bu doğrultuda da tamamen doğal mayalarla, katkısız, koruyucusuz, kültürsüz, gıda boyası kullanmadan da artizan lezzetler üretilebileceğini hem öze hem de doğaya dönüşün lezzetli olabileceğini göstermek istedik.

  Ürün yılın hangi zamanları üretiliyor?
  Üretimimiz 12 ay aralıksız olmakla birlikte Aralık-Mart ayları arasında hayvanlarımızın doğal gebelik ve doğum dönemleri olduğundan mandıramızda işledğimiz süt miktarımız düşmektedir.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.