Madalı Keçi Çiftliği

Keçi Sade Çerkes Peyniri (250g)

Fiyat
:
29,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • %100 KEÇİ SÜTÜNDEN TAM YAĞLI OLGUNLAŞTIRILMIŞ SADE KEÇİ ÇERKES PEYNİRİ

  Temel özellikler:
  Probiyotik içeriği ile ön plana çıkan Sade Çerkes Peyniri’miz peynir altı suyu ile mayalanır. Tüketiciler şekil olarak sepet peyniri dese de aslen Kafkas göçmeni bir aile olarak peynirin yapımını atalarımızın tarifiyle yaparak damakta farklı bir tat bırakmaktayız. Tavada kızartılarak da tüketilebilen bir peynirdir.


  Tüketim önerisi nedir?
  Madalı Sade Çerkes Peyniri kahvaltılarda sade haliyle dilimlenerek kahvaltılarda, kızartılarak kullanıldığında ara sıcak gibi börek kıvamında, ya da hafif beyaz şaraplarla peynir tahtanıza lezzet katacaktır.


  Ürün nasıl saklanmalı?
  Ürünlerimizi yaparken sütün yağını almamaktayız ve bu sebeple 2 adet koruyucumuz mevcut. Birincisi bahsi geçen yağ, ikincisi ise tuz. Bu sebeple ürünler satin alındıktan sonra uzun süreler dışarıda bırakılmamalıdır. Ürünlerimizin hepsi buzdolabında +4°C' de saklanmalıdır.


  Hikayemiz:
  Çiftliğimiz, Beyşehir Gölü üzerinde yaşam olan tek ada, Mada Adası’ndan adını almaktadır. Ada aynı zamanda ülkemizde tatlı su üzerinde tek yaşam olan ada olarak da öne çıkmaktadır.
  Tamamen kendi hayvanlarımızdan aldığımız sütü işlediğimiz mandıramızda kendi yemeyeceğimiz hiçbir ürünü üretmeyeceğiz fikriyle yola çıktık. Bu doğrultuda da tamamen doğal mayalarla, katkısız, koruyucusuz, kültürsüz, gıda boyası kullanmadan da artizan lezzetler üretilebileceğini hem öze hem de doğaya dönüşün lezzetli olabileceğini göstermek istedik.


  Ürün yılın hangi zamanları üretiliyor?
  Üretimimiz 12 ay aralıksız olmakla birlikte Aralık-Mart ayları arasında hayvanlarımızın doğal gebelik ve doğum dönemleri olduğundan mandıramızda işledğimiz süt miktarımız düşmektedir.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.