Melinya

Kekik Balı (420g)

Fiyat
:
64,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Kekik Balı 420g

  Enerji ve Besin Değerleri (100 g) Enerji: 327 kcal Karbonhidrat: 81.7 g Protein: 0.1 g Vitamin ve mineraller içerir.

  Kekik balı, oldukça özellikli ve şifalı çiçek balı türlerinden biridir. Arıların saf kekik otu çiçeklerinin özünü toplamasıyla ürettikleri, kekik kokulu, şeffaf, tadı buruk tatlı olan bir baldır. Kekik otu nektarlı bir bitkidir. Bileşiminde timol bulunan uçucu bir yağa sahiptir. Bunun aroması, kokusu ve lezzeti oldukça güzeldir. Genellikle kırsal bölgelerde, yüksek rakımlı yaylalarda doğal olarak yetişir. Biz bu balları kimyasal madde ve ısıl işlem uygulamadan filtreleyip ambalajladık bu nedenle adına ham bal diyoruz.

  Bu balın kalite ve besin değerlerini korumak için ısı, ışık ve nemden koruyunuz.

  Doğal bal zamanla kristalleşir. Hiçbir katkı maddesi içermez.

  Bir yaşından küçük çocukların tüketmesi önerilmez.

  Melinya 

  İsviçre’de iki yıllık bir eğitimin sonunda arıcılık diplomalarımızı aldık. Ayrıca Avusturya ve Almanya’da arıcılık ve arı ürünlerinin üretimi hakkında ek eğitimler gördük, fuar ve seminerlere katılarak arıcılık dünyasını yakından izledik. Ve en sonunda Türkiye’ye dönmeye, burada İsviçre’nin kalite anlayışıyla arıcılık yapmaya karar verdik.

  Melinya'nın bahçemizin bulunduğu Ağaçlı Köy’e Kuşadası’ndan yaklaşık yirmi kilometrelik huzur verici bir yolculukla ulaşılıyor. Bahçemizin badem, ceviz ve çeşitli meyve ağaçları, arılarımızın ilkbahardaki ilk nektar kaynaklarıdır. Hiçbir katkı maddesi kullanmadan, kalıcı İsviçre kalitesi ile ve doğallıktan taviz vermeden ürettiğimiz bu ürünlere sürekli yenilerini ekleyerek ürün ailemizi genişletiyoruz.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.