kıyma.jpg (103 KB)

Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Düvee ile kapınıza kadar, frigorifik filomuzla soğuk zinciri bozmadan Doğal Dana Etinden Kıyma geliyor!

Dana Kıyma çeşitlerimizin tamamı, hayvanlarımızdan özenle seçilip hazırlanmaktadır. Danalarımızın etlerinin ANTİBİYOTİK – GDO – HORMON - AĞIR METAL - YABANCI MADDE testleri periyodik olarak onaylı laboratuvarlarda yapılır ve bu bilgiler, siz Düvee müşterileriyle paylaşılır. Kesime alınan Tüm Dana etlerimiz ve etlerimizi hazırlayan yetenekli personelimiz; yüksek hijyen ve dezenfeksiyon denetimlerinden geçer. Sizlerden gelen siparişler anlık olarak dijital sistemimize yansır ve usta kasaplarımız siparişlerinizi; ortam soğutma sistemi olan mutfaklarımızda hazırlar ve paketler. Kendi tesisimizde işlenip paketlenen Dana Kıymalarımız, özel soğutma sistemimizle önceden soğutulmuş araçlarımıza teslim edilerek, tarafınıza ulaşmak üzere hızla yola çıkar. Dana Yemeklik Kıyma, Dana Köftelik Kıyma, Dana But Yağsız Kıyma, Düvee Antrikot Kıyma, Düvee Bebek Kıyma ve Düvee Çiğ Köftelik Kıyma çeşitlerimiz frigorifik filomuzla, soğuk zincir asla bozulmadan evinize kadar ulaştırılır.

Türk mutfağının vazgeçilmezi Düvee Dana Yemeklik Kıyma, etli yemeklerinize yoğun lezzet ve nefis bir aroma katacak. Yemeklik Dana Kıyma, danaların döş ve kaburga bölgelerinden alınır ve hiçbir katkı maddesi eklenmeden çekilir. Dilerseniz sebze yemeklerinize, dilerseniz makarnalarınız için hazırlayacağınız bolonez sosunuza, dilerseniz geleneksel Türk yemeklerine ekleyebileceğiniz Yemeklik Dana Kıymayı hem doğallığı hem de lezzeti için güvenle tercih edebilirsiniz.

Dilediğiniz malzemeleri ekleyerek, köftenizi evinizin mutfağında hazırlamak isterseniz Düvee Dana Köftelik Kıyma ile aradığınız lezzeti yakalayabilirsiniz. Dana Köftelik Kıyma, Düvee Çiftliği’nde yetişen danaların döş ve kaburga bölgelerinden elde edilip, lezzetli köfteler hazırlamanız için orta yağlı çekilir. Dana Köftelik Kıymayı dilerseniz ızgara köfteleriniz, dilerseniz de köfteli sulu yemek tarifleriniz için kullanabilirsiniz. Hiçbir katkı maddesi veya koruyucu eklemeden hazırladığımız Dana Köftelik Kıymayı, ideal saklama sıcaklığı olan -18 derecede yaklaşık 4 ay, güvenle saklayabilirsiniz.

Danaların but etlerinden hazırlanan Dana But Yağsız Kıyma yemeklerinize lezzet katacak. Dikkatle sinir ve yağları çıkarılarak birkaç kez çekilen Dana Yağsız Kıymamız diriliğinden arındırılır. Siz de lezzetiyle fark yaratan Dana Yağsız Kıymamız ile, börek ve rulo köfte gibi yemekler ya da lahmacun, içli köfte gibi geleneksel Türk lezzetleri hazırlayabilirsiniz. Düvee Dana Yağsız Kıymayı, kıyma eklenerek hazırlanan çorbalarınızda da kullanabilirsiniz. Yağsız yapısı sebebiyle, oda sıcaklığında raf ömrü uzun olmayan Dana Yağsız Kıymayı hemen tüketmeyecekseniz -18 derecede dondurarak muhafaza etmenizi öneririz.

Dananın sırt kısmından çıkarılarak hazırlanan antrikot, en kaliteli ve en lezzetli dana etlerinden biridir. Düvee kasaplarının özenle hazırladığı Düvee Antrikot Kıyma da, taptaze dana antrikottan bir kez çekilerek paketlenir. Siz de bu lezzetli Antrikot kıymayla nefis burger köfteleri hazırlayabilir, yemeklerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Danaların kuyruk sokumu ile dana nuar arasında kalan yumuşak bölümü olan tranç kısmından elde edilen Dana Bebek Kıyma ile, bebeklerinizi güvenle etle tanıştırabilirsiniz. Bebeğiniz için hazırlayacağınız sebze püreleri ve çorbalara ekleyebileceğiniz Düvee Dana Bebek Kıymayı, tavanıza yapışmaması ve fazla suyunu salmaması için orta ve yüksek ateşte sürekli karıştırarak pişirmenizi öneririz.

Gerçek çiğ köfte tarifinde yer alan nefis Dana Çiğ Köftelik Kıyma, Düvee kalitesiyle mutfağınızda! Tüm ev halkının severek yiyebileceği çiğ köfteler hazırlamanız için, yağsız, sinirlerinden arındırılmış ve zarı alınmış bir şekilde hazırladığımız Çiğ Köftelik Kıymayı içli köfte için yapacağınız kıyma harcında da kullanabilirsiniz.

 

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.