İğdeli Kooperatifi

Klasik Beyaz Peynir Olgunlaştırılmış Kg

Fiyat
:
60,00 TL
Ağırlık
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Klasik Beyaz Peynir Olgunlaştırılmış Kg

  İğdeli Klasik  İnek Beyaz Peyniri  olgunlaştırılmış peynir  grubuna girmektedir.

  En az 6 ay ile 1 yıl arasında olgunlaştırdıktan sonra tüketime sunulan oldukça lezzetli bir peynirdir.. Kahvaltının yanı sıra diğer öğünlerde de tüketebilirsiniz. Hafif yumuşak bir peynirdir.

  Kullanım Önerileri

  Peynir eğer hemen tüketilmeyecek ise, kendi ambalajında saklanmalıdır. Tüm peynir çeşitleri, ışıksız ortamda, buzdolabında muhafaza edilmelidir. Ambalajı açıldıktan sonra ise uygun bir saklama kabında, hava ile teması kesilerek korunmalıdır.
  Son tüketim tarihinden önce tüketilmelidir.

  İçindekiler


  Pastörize inek sütü, peynir mayası, peynir kültürü ve tuz

  30 köy - 2300 Paydaş Üretici

  BİRLİĞİN KUVVETİNDEN DOĞAN YÖRESEL KALKINMA MODELİNİN ADI:


  S.S. İĞDELİ VE ÇEVRE KÖYLERİ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ

  1987 yılında başlayan bir heyecandır İğdeli. Güzel İzmir' in Kiraz İlçesi’ nin İğdeli ve Çevre Köylerini kapsayan bir birlik olan İğdeli Kooperatifi’ nin amacı yöredeki üreticilerle birlikte toplumsal kalkınmayı sağlamaktır. İğdeli Kooperatifi bugün Kiraz Merkez İlçe ve 30 köyde 2300 paydaşın bir arada olduğu büyük bir ailedir. Günlük 140 ton süt, paydaşlarımızdan özenle ve titizlikle toplanarak işleme alınmaktadır. 50 ton süt, üretim tesislerimizde değerlendirilerek tost peyniri, tulum, beyaz, lor peynir çeşitleri ve tereyağı olarak satışa sunulmaktadır. Kalan 90 ton süt ise ulusal süt üreticilerine satılmaktadır.

  İğdeli’ nin doğal lezzeti bulunduğu ovanın sihrinde saklıdır. Kuzeyde Bozdağlar ile güneyde Aydın Dağlarının kesiştiği bölgede, yaklaşık 900 ila 1100 rakımlı orman köylerinden oluşmaktadır. İğdeli Kooperatifi’nin en büyük özelliği, 1 lt süt getiren paydaş ile 1000 litre süt getiren paydaşın aynı çatı altında buluşuyor olması ve değer görmesinde saklıdır.

  İğdeli süt toplama organizasyonu hijyenik, profesyonel ve sistematik bir şekilde yapılmaktadır. Sütün tazeliğini koruyacak şekilde günlük olarak süt ambulansı tabir ettiğimiz 38 süt toplam aracımız hizmet vermektedir. Böylesine coğrafi şartları zor bir bölgede büyük bir iş başararak en fazla 2 saat gibi kısa bir sürede sütler toplanarak süt toplama merkezlerimize ulaştırılmaktadır.

  Kendi bünyesinde ve dışarıdan destek alarak, Kooperatifin başarısı için sürekli eğitim modeli esas alınmış, gelişen bireyler gelişen birlik modeli başarı ile uygulanmaya devam etmektedir.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.