TAZE BİTTİ!
Yeşil Küre

Organik Bütün Tavuk (min.1.7 Kg)

Fiyat
:
169,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Organik Bütün Tavuk (minimum 1.7kg)

  Tavuklarımız 1,7 kg minumum ağırlıkta olup, 2 kg'a kadar ağırlıkta olabilir. Organik yetiştirilen tavuklarda sabit ağırlık garantisi verememekteyiz.

  Organik tavuk, tavuk lezzetinden vazgeçemeyip, sağlığını korumaya özen gösterenlerin tercihi. Her aşaması titizlikle yürütülen bir üretim faaliyeti sonucunda elde edilen organik tavuklar, köy tavuğu ve doğal tavuk olarak adlandırılan ürünlerle karıştırılmamalıdır. 

  Hayvan refahına uygun, ilaçlı yem ve bitkilerden uzak, tamamen organik üretim yapılan üreticimizin tesislerinde en üst seviyede bakım yapılarak üretilen piliçlerimiz, lezzet ve sağlığı bir arada vadediyor. 


  Uluslararası sertifikalarla organikliği tescillenen tavuklarımız, kümes önlerinde kendilerine ayrılmış kontrollü alanlarda serbest bir şekilde dolaşmaktadır. Kümes içlerinde de kafes dahil hiçbir sınırlayıcı ekipman bulunmamaktadır.

  GDO, antibiyotik ve hormon gibi zararlı dış girdilerden uzak tutulmaktadır. Endüstriyel yetiştiricilikle yetiştirilen piliçlerden iki katı bir süre beslenerek, 81 günde piliç olarak yetiştirildikten sonra helal kesim standartlarına uygun bir şekilde kesilmektedir. 

  Kullanım Bilgisi ve Muhafaza Şartları:
  - 0˚ - +4˚C’de muhafaza edilmelidir.
  - Pişirme sırasında merkezi sıcaklık en az 72˚C’ye ulaşmalıdır.
  - Son tüketim Tarihinden önce tüketilmelidir.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.