Melinya

Sıvı Propolis (20ml)

Fiyat
:
69,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Sıvı Propolis 20ml

  Arıların bitki reçinelerinden ürettiği ve kovan içi temizlikte ve kovanın yalıtımında, kovandaki larvalara, mantar ve bakterilere karşı korumak için kullandıkları bir maddedir.

  Rengi, elde edildiği bitkisel kaynağa göre farklılık gösterebilir. Genellikle koyu kahverengi, kızıl ve siyaha yakın olabilir.

  Propolis genellikle kayın, karaağaç, söğüt, kavak ve kozalaklı ağaçlardan toplanır.

  Antibiyotik etkisi gösterir.

  İçindekiler: Etil alkol, ham %35 propolis, su.

  Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

  Melinya

  İsviçre’de iki yıllık bir eğitimin sonunda arıcılık diplomalarımızı aldık. Ayrıca Avusturya ve Almanya’da arıcılık ve arı ürünlerinin üretimi hakkında ek eğitimler gördük, fuar ve seminerlere katılarak arıcılık dünyasını yakından izledik. Ve en sonunda Türkiye’ye dönmeye, burada İsviçre’nin kalite anlayışıyla arıcılık yapmaya karar verdik.

  Melinya'nın bulunduğu Ağaçlı Köy’e Kuşadası’ndan yaklaşık yirmi kilometrelik huzur verici bir yolculukla ulaşılıyor. Bahçemizin badem, ceviz ve çeşitli meyve ağaçları, arılarımızın ilkbahardaki ilk nektar kaynaklarıdır. Hiçbir katkı maddesi kullanmadan, kalıcı İsviçre kalitesi ile ve doğallıktan taviz vermeden ürettiğimiz bu ürünlere sürekli yenilerini ekleyerek ürün ailemizi genişletiyoruz.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.