Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Hepimizin buzdolabının olmazsa olmazı; yemeklerimizde, tatlılarımızda, çorbalarımızda ve soslarımızda kullandığımız, yararları saymakla bitmeyen, kemik sağlığımızı koruyan, bizlere D vitamini sağlayan, çocuklarımızın büyüme ve gelişmelerinde büyük önem taşıyan temel besin süt, Düvee aracılığı ile en doğal haliyle mutfağınıza geliyor.

Biz Düvee olarak; bir besinin hem ruhumuzu hem de bedenimizi beslemesi inancını benimsiyor ve bizlerle aynı felsefeye sahip üreticiler ile iş birliği yaparak onları mutfaklarınıza konuk etmenizde aracı oluyoruz. Akmeşe Çiftliği de, tam olarak bu düşünce birliği sebebiyle Düvee markaları arasında yerini alan üreticilerden biri. İzmir Akmeşe'de yer alan çiftlikte özgürce otlamakta sadece gerek duyulduğunda organik sertifikalı yem ve gıda takviyeleri ile beslenerek GDO, antibiyotik ve ağır metal içeren yiyeceklerden uzak tutulan ineklerden elde edilen ve taşıdığı bu özellikler ile birlikte düşük bakteri içerdiği için ARİ sertifikasına sahip sütleri sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ülkemizde sarı alaca olarak da bilinen simental ineklerinden sağılan ve hiçbir katkı maddesi eklenmeden simental süt, 3 litrelik ambalajı ile sizlerle. Simental süt; içeriğinde bulunan protein ve yağ bakımından diğer süt çeşitlerine göre ortalama %20 daha yüksek kaliteye sahiptir. Simental inekleri daha az süt ürettiği için, simental sütleri daha değerlidir.

Akmeşe Çiftliği'ndeki ineklerden elde edilen sütün pastörizasyon işleminden geçtiği ve bunun dışında hiçbir endüstriyel adımın olmadığı Pastörize Süt, 1 litrelik cam şişe seçeneği ile sizlerle. Pastörize işlemi ile süt yüksek sıcaklıkta 15 saniye ısıtılması ve hızla soğutulması işlemidir. Pastörizasyon işleminde yüksek sıcaklık ve basınç olmadığı için sütün faydalı bakterileri, yağı, proteinleri vb. bileşenleri zarar görmez ve aslında evde sütünüzü kaynatma işleminden farksız, geleneksel bir yöntemdir.

Akmeşe Çiftliği'nde sizlere ulaştırdığımız sütler, daha az şeker ve daha yüksek protein ile yağ oranına sahiptir. İster sıcak ister soğuk olarak tüketebilir, soğuk kış günlerinde çam balı ya da kekik balı ile karıştırarak çocuklarınıza uyku öncesi içeceği olarak ikram edebilir, köpürterek filtre kahvelerinize ve evde hazırladığınız americanolarınıza ekleyebilir, sütlü tatlılarınızda ve hamur işi tariflerinizde kullanabilir, bal kabağı ve brokoli gibi sebze çorbalarınızda krema yerine kullanabilirsiniz. Organik süt kullanarak geleneksel yöntemlerle evde kendi yoğurdunuzu da hazırlayabilirsiniz.

Süt, kalsiyum ve magnezyumu sağlayan en temel besinlerden biri olduğu ve bu maddeler kemik gelişimi ve korunmasına büyük katkıda bulunduğu için beslenme düzenimizde mutlaka yer almalıdır. Özellikle, kadınlarda görülen osteoporoz gibi hastalıkların önüne geçmedeki en büyük savaşçı olduğu için 30'lu yaşlar sonrasında süt tüketiminizi artırmalı, evdeki büyüklerinize ikram etmelisiniz. Çocuklarınızın kemik ve iskelet gelişiminde önem taşıdığı için onların günlük beslenmesinde süte yer vermelisiniz.

Akmeşe Çiftliği Organik Süt ürününü Düvee güvencesi ile denemek için düvee.com.tr ya da iOS ve Android cihazınıza indireceğiniz düvee uygulamasından hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.