Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Mutfaktan yükselen ve bütün evi kaplayan o nefis tereyağı kokusu...

Pişmek üzere olan keyifli bir yemeğin yolculuğunun başladığına dair en güzel işaret. İçinde bulunduğu her yemeği güzelleştiren, her şeye kendine has kokusunu ve lezzetini katan tereyağının kalitelisini bulmak eski zamanlardaki gibi kolay değil.

Düvee olarak bizler; farklı kategorilerdeki ürünleri sizlere sunarken en doğal, en kaliteli ve katkısız olanı tercih etmekten, menümüze eklemekten mutluluk duyuyoruz.

İzmir'in Kiraz ilçesinde kurulan ve halkla kol kola büyük bir kooperatif halini alan İğdeli Kooperatifi; ilçedeki köylülerin hayvanlarından elde ettikleri sütün, hijyen koşullarına ve geleneksel üretim şekillerine uygun şekilde işlenerek hiçbir katkı maddesi ve koruyucu eklemeden hazırlanan tereyağı ile Düvee lezzetleri arasında yerini aldı. 500 gram ve 1000 gramlık iki farklı ambalaj seçeneği ile sizlere sunduğumuz İğdeli Kooperatifi Tereyağı'nı yaklaşık 2 yıllık raf ömrü ile buzdolabında güvenle saklayabilirsiniz.

Ghee Yağı, bir diğer adıyla Saf Yağ günümüzde popülerliği oldukça artan ürünlerden biri. Tereyağının yüksek sıcaklıkta ısıtılması ve bu işlemle birlikte içindeki sütten arındırılarak daha saf hale getirilmesi ile hazırlanıyor. Bu özelliği ile laktoz intoleransı olan müşterilerimizin de ilgisini cezbederken içeriğindeki antioksidanlar ile sağlıklı beslenmenin bir parçası halini de alıyor. Ghee Yağı, tereyağına göre daha yüksek sıcaklığa dayanabilen bir yapıya sahip olduğu için, yemek hazırlarken kolayca yanmıyor. Antakya'daki Pales Çiftliği'nde yetişen hayvanlardan elde edilen organik sütten yapılan ve arıtılan Ghee Yağı, Düvee ürünleri arasında.

Yayık Tereyağı, Pales Çiftliği'nde yetişen hayvanlardan elde edilen sütle hazırlanan yoğurdun yayıklarda çalkalanması ve üstte kalan yağ ve kaymak ile elde edilir. Tereyağına göre daha az tuzludur. Bazı yörelerde kaymak olarak da bilinir. Pales Yayık Tereyağı'nı kahvaltılarınızda ve tatlılarınızın üzerinde tercih edebilirsiniz.

İstanbul, Kocaeli ve Sakarya'da tesisleri bulunan Akmeşe Çiftliği, organik sütleriyle ve bu sütlerden elde edilen nefis ürünleriyle duvee.com.tr'de deneyebileceğiniz markalarımızdan biri. Fabrikasyon sütlere göre daha yumuşak bir içime ve akışkan bir kıvama sahip olan organik sütlerden elde edilen tereyağı, hem kokusu hem lezzeti hem de uzun raf ömrü ile sağlıklı beslenmeden yana olan müşterilerimizin vazgeçilmezi olacak.

duvee.com.tr'den aldığınız tüm tereyağlarını kahvaltı sofralarınızda, bal ile karıştırarak tercih edebilirsiniz. Tereyağlı pilavlarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilir, misafirlerinizden güzel iltifatlar alabilirsiniz. Tencere yemeklerinizde sıvı yağlar ile karıştırarak kullanabilirsiniz. Hamurişlerinizde ve tatlılarınızda tüketebilirsiniz.

Tereyağlarını denemek için düvee.com.tr ya da iOS ve Android cihazınıza indireceğiniz düvee uygulamasından hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.