Türkiye'nin Çiftlikleri

Türkiye'nin Çiftlikleri - Üreticileri - Tarım Kooperatifleri DÜVEE'de Sizinle Buluşuyor...

DÜVEE; çiftliğimizden sofranıza kadar olan yolculuğuna Ocak-2019'da başladı.
Mayıs-2019'da ise çiftliğinde ürettiği danaların
 sağlıklı, lezzetli ve doğal dana etlerini, şarküteri ürünlerini aracısız olarak İstanbul'daki lojistik depo ve tesisinden binlerce yuvaya ulaştırmaya devam ediyor. 

Her geçen gün ulaştığı mutfak sayısını büyüten DÜVEE; şimdi soğuk zincir dağıtım imkanı olmayan üreticilere, çiftliklere ve kooperatiflere yani ''TÜRKİYENİN ÇİFTLİKLERİNE'' kapılarını açıyor.

DÜVEE'nin sağlıklı, lezzetli ve gıda güvenliğine uygun ürün politikasına uygun her üreticiyi platformumuzda ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

Bu amaçla yeni soğuk zincir depo ve araç filo yatırımlarımızı tamamladık.

Kasım ayının ilk günlerinden itibaren etinizi güvenle aldığınız DÜVEE'den; çiğ sütünüze, peynirlerinize, organik yumurtalarınıza, tereyağınıza ve daha bir çok ürüne ulaşabileceksiniz. Her zamanki gibi DÜVEE'nin sağlıklı ve lezzetli gıdayı ekonomik olarak ulaştırma politikası ile...

Sürdürebilir tarım ve çiftçi dayanışması ülkemizin geleceği. Biz bunun farkındayız. Üreticilerimizin kaliteli ve katma değerli ürünlerini sizlere ulaştırmalarına destek olacağız. Eli buğdaya, yulafa, traktöre değmeyen; ayağı tarlaya basmayan ticaret siteleri gibi değil!.. Bizzat bu süreci yaşayan ve halen yaşamakta olan, ülkemizdeki üreticilerimizin çektiği sıkıntıların aynılarını yaşayan, bir üretici olarak...

TÜRKİYE'nin ÇİFTÇİLERİ - ÜRETİCİLERİ DÜVEE'de buluşuyor...

DÜVEE


Ana Sayfa
buton-4.png (9 KB)

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.